Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Teknolojik gelişmelere bağlı olarak nakliye sektörü de bu gelişmelerden nasibini almıştır. Sektördeki değişim ve yeniliklere ayak uyduran firmamız modern taşımacılık hizmetleri vermektedir. Müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak için Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti sunmaktayız. Bu hizmetimizin mukabilinde firmamız tarafından size yönlendirilen bir eksper adresinizde inceleme yapar.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Eksperimiz taşınacak olan eşyanın mahiyetini inceler. Eşyanın ağırlığı, miktarı ve büyüklüğü ile ilgili bir inceleme yapar ve bu inceleme sonucunda taşıma yapacak olan personel sayısını belirleyerek taşıma maliyetini çıkarır. Firmamız tarafından ücretsiz olarak sunulan bu hizmet ile eksperimiz adresinize kadar gelerek size bir maliyet çıkarır. Kadıköy ücretsiz ekpertiz hizmeti için tıklayın.

Taşınma Öncesi Ekspertiz

Yenilikçi yaklaşımları benimseyen firmamız, sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini göz önüne almaktadır. Tam da bu noktada ücretsiz ekspertiz hizmeti ortaya çıkmıştır.

Müşterilerimizin ihtiyaçları göz önüne alınarak ücretsiz olarak sunulan bu hizmet sayesinde taşınma günü herhangi bir problem yaşamadan eşyanız taşınır. Bununla birlikte fiyat bilgisi daha önceden size bildirildiği için, fiyatın bütçenize uygun olup olmadığını kolaylıkla değerlendirebilirsiniz.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmetinin Önemi Nedir?

Modern taşımacılık hizmetlerinde ücretsiz ekspertiz hizmeti olmazsa olmazlardandır. Bu hizmet sayesinde taşınacak olan eşyaya göre araç belirlenir ve taşınma günü araçla ilgili olası bir problemin önüne geçilir. Bununla birlikte taşınacak eşyalarınıza göre ambalaj malzemeleri belirlenir ve mevcutta bulundurulur. Bu sayede eşyalarınız kısa süre içinde paketlenmiş olur.

Firma olarak sizlere yönlendirdiğimiz eksper, nakliye öncesi ve sonrası ile ilgili tüm süreçlerden sorumludur. Taşıma yapılacak olan yere birden fazla araç ile gidilmesi gerekiyorsa, bu hizmet sayesinde araçların adrese aynı anda ulaşmasını sağlayarak nakliye sürecinin aksaması önlenmiş olur.

Sunmuş olduğumuz ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde eşyalarınız planlı olarak ve güvenilir bir şekilde taşınmaktadır. Taşınma süreci içerisinde evden eve eşya taşımaya uygun tam donanımlı araçlarımız ile taşıma hizmeti vermekteyiz.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti Fiyat Belirleme

Ücretsiz ekspertiz hizmeti veren nakliye firmaları, eksperin taşıma maliyetini daha önceden belirleyerek müşteriyi bilgilendirmesi amacını gütmektedir. Bu hizmet ile belirlenen taşıma maliyetini belirleyen bazı faktörler bulunmaktadır.

  • Eşyaların mahiyeti, ağırlığı ve miktarı,
  • Eşyalar için kullanılacak olan ambalaj miktarı,
  • Eşya miktarına göre taşıma yapacak olan personel sayısı,
  • Kırılacak olan eşyaların paketlenme isteği ve miktarı,
  • Eşyanın taşınacağı adrese olan uzaklık,
  • Taşınma sırasında asansör kullanılıp kullanılmayacağı,
  • Taşıma için sigorta yapılacaksa, bedeli
  • Taşıma sırasında kullanılacak olan araç ve kaç araç kullanılacağı

Nakliye Hizmeti Alırken Ekspertiz Ücreti Ödemeyin

Sektörde birçok nakliyeci firması bulunmaktadır. Ancak bu firmaların hepsinin kaliteli hizmet sunduğu söylenemez. Bazı firmalar ekspertiz hizmeti için ücret talep etmektedirler. Ancak firma olarak biz ekspertiz hizmeti için ücret talebinde bulunmamaktayız. Ekspertiz hizmeti ayrıcalıklı bir hizmet değildir. Bu hizmet tüm evden eve nakliyat yapan firmalar tarafından verilmesi gereken bir hizmettir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile sektördeki öncü firmalardan biri olmayı başarmıştır. Biz nakliye hizmetini sunarken siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve memnuniyetini göz önünde bulundurmaktayız.

Firma olarak müşteri memnuiyetini ön planda tuttuğumuzdan dolayı ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktayız. Kaliteli nakliyat hizmeti almak ve ücretsiz expertiz hizmetimizden faydalanmak için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçiniz.

Ücretsiz ekspertiz talebinde bulunmak için firmamızı arayabilirsiniz. Eksperimiz adresinize geldikten sonra bütçenize en uygun fiyat teklifini yerinde yapar. Anlaşmanın sağlanmasından sonra taşıma işleminin yapılacağı tarih ve saat belirlenir ve sözleşme imzalanır.