Hakkımızda

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Hakkımızda

Tuztaş Nakliyat olarak 1983’de çıktığımız bu yolda profesyonel ekibimiz ve çelik kasalı kapalı araçlarımız ile evden eve nakliyat, şehir içi nakliyat ve şehirler arası nakliyat hizmetini vermekteyiz. Her geçen gün kalitemizi artırıp siz saygıdeğer müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz.

Tuztaş Nakliyat, ,evden eve taşımacılık, komple taşımacılık, parsiyel taşımacılık, ambar taşımacılığı, ofis ve iş yeri taşımacılığı gibi  nakliyat hizmetleri İstanbul merkezli bir nakliyat firmasıdır.

İstanbul Kadıköy’de bulunan ofisimiz İstanbul’un her ilçesine evden eve nakliyat hizmetleri vermektedir. Özellikle kadıköy nakliyat arayışınız için bizi tercih edebilirsiniz.

Günümüzde nakliye firmalarına duyulan ihtiyacın artmasıyla birlikte, rekabet ortamı kaçınılmaz hale gelmiştir. Amacımız, hiçbir rekabete kapılmayıp ekibimiz ile birlikte eşyalarınız için kaygı duymayacağınız bir ortam oluşturmaktır. Eşyalarınızı güvenle yerlerine ulaştırmak ve ekonomik nakliye çözümleri üreterek memnuniyetinizi en üst seviyede tutmak bizim görevimizdir. Tuztaş Nakliyat olarak size yük olan her şeyi taşımaya ve depolamaya hazırız.

Saygılarımızla.

Rakamlar Yalan Söylemez

Binlerce mutlu müşteri ile çalışmanın verdiği gurur ve motivasyon ile her gün daha ileriye çalışıyoruz.

1000Mutlu Müşteri
5Kamyon / Kamyonet