Kadıköy Ofis Taşımacılığı

Kadıköy Ofis Taşımacılığı

İstanbul anadolu yakası bölgesinin tamamında özellikle Kadıköy ilçesinde adından söz ettiren Tuztaş Nakliyat Ofis Taşımacılığı, ofis taşıma ve iş yeri taşıma konusunda diğer nakliyat firmalarına göre indirimli seçenek sunmaktadır.

Nakliyat alanında uzun yıllardır İstanbulda Kadıköy ilçesinde Kadıköy Ofis taşımacılığı denildiğinde akla gelen ilk isimlerden birisidir. Nakliye işinde uzun yıllar yapmış olduğumuz ofis taşımalarında elde ettiğimiz bilgi birikimimiz ile ofis eşya taşıma yaparken düzgün bir şekilde paketleme yaparak eşyalarınızın çizilmesini ve kırılmasını engelliyoruz. İhtiyaç olursa asansörlü nakliyat hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

Kurumsal müşterimize için ofis taşıması yaparken

Kurumsal ofis taşımacılığı 

Kurumsal ofis taşımacılığı hizmetleri sunarken daha öncesinde ekpertiz hizmeti için personelimiz ofisinizi ziyaret ederek ücretsiz ekpertiz yapmaktadır. Ofis ürünlerinizin taşınmasında deneyimli personel gönderimi yapmaktadır. Ofis eşyalarınız yeni adresinize teslim ediline kadar firmamız aracılığı ile yapılan sigortalı ofis taşımacılığı poliçe kapsamında güvence altındadır.  Mevcut sigorta poliçenin nakliyat esnasında ofis eşyalarınızın zarar görmesi durumunda mağduriyetin bu poliçe ile karşılanmasını sağlamaktadır. Bu sayede eşyalarınızın taşınma esnasında gönül rahatlığı ile hiç bir tedirginlik yaşama durumunuz söz konusu olmayacaktır.

Ofis Taşıma Şirketi

Kadıköy ofis taşımacılığı hizmetlerinde tecrübeli olan firmamız sizlere kaliteli eşya paketleme hizmeti vermektedir. Taşınma öncesi hiç bir şekilde sizlerin ofis eşyalarına efor göstermenizi istemiyoruz.  Sebebi ise alanında uzman deneyimli nakliye çalışanlarımız bu alanda eksiksiz ve kusursuz eşya paketleme desteği sunacaktır.

Ofis taşıma ihtiyaçlarınıza yönelik profesyonel çözümler sunan; Kadıköy nakliyat sizlerin nakliye ihtiyacını en iyi şekilde analiz ederek uygun fiyat seçenekleri ile sizlere kaliteli çözümler sunan bir firmadır.  Sizlerde ofis eşyalarınızın sorunsuz ve güvenilir şekilde taşınmasını istiyor iseniz firmamıza ulaşarak ofis taşıma Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinebilir.

Hatta yüz yüze ekspertiz gönderimi dahi isteyerek taşınma hizmeti alacak ofis eşyalarınızın bulunduğu ortamda ekspertiz çalışanlarımız ile görüşme sağlayabilirsiniz.  Ofis eşyalarınızı güvenilir nakliyat firmamıza emanet etmeniz ve memnun kalmamız garantili nakliyat hizmeti almanız için hemen bize ulaşın.

Kadıköy Ofis Taşımacılığı Hakkında

Ofis Nakliyatı bilindiği üzere Evden Eve Taşıma işine göre biraz daha zahmetli ve uğraştırıcıdır.Kadıköy Ev ve Ofis Taşıma şirketi olarak Kaliteli ve Sorunsuz hizmet veren firmamız daima müşterilerinin gözdesi olmuştur. Taşımacılıkta çığır aşmış olan firmamız Asansörlü Ofis Taşıma hizmeti ile İstanbul anadolu yakası bölgesinde bir numara olma yolunda ilerlemektedir.

Eşyalarınız sizler için değerli ise bizim içinde bir o kadar değerlidir anlayışıyla ilerleyen Nakliyat firma

Ofis taşımayla ilgili detaylı bilgi için bizi arayın