Şehirler Arası Nakliyat

Sadece ev ve ofis taşımacılığı yapmıyoruz. 
Büyük kamyonlarımızla şehirler arası nakliyat’da yanınızdayız..
Şehirden şehire göndermek istediğiniz parça veya tam  eşyalarınızın taşıma taleplerinizi de sorunsuzca adreslerine teslim edip kurulumunu yapıyoruz.

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası profesyonel taşımacılık hizmetleri ile Türkiye’nin her yerine kaliteli nakliyat hizmetleri sunulmaktadır. Şehirler arası nakliyat taleplerinde sunulan sigortalı taşımacılık hizmetleri ile güvenli bir şekilde eşyalarınızı firmamıza teslim edebilirsiniz.

Taşımacılık konusunda uzman ekibimizle ve kaliteli ekipmanlarımızla eşyalarınız hızlı ve güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Firma olarak uzun yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile birçok olumlu referansa sahip olan firmamız, şehir içi ve şehirler arası nakliyat alanında sektörde öncü firmalardan biridir.

Firma olarak eşya taşıma konusunda kaliteli ambalaj malzemeleri kullanmaktadır. Bu sayede eşyalarınız herhangi bir şekilde zarar görmeden gideceği noktaya kadar güvenli bir şekilde taşınır. İstanbul merkezli olan firmamız, İstanbul’dan Türkiye’nin her vilayetine ev, ofis, parsiyel ve parça eşya taşımacılığı konusunda kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Şehirler Arası Nakliyat Hizmetleri

Firma olarak her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak vermiş olduğumuz şehirler arası nakliyat hizmetleri kapsamında, genç araç filomuz ile sizlere en kaliteli hizmeti, sunmaktayız. Her çeşit şehirler arası nakliyat işlerinize uygun aracın bulunduğu araç filomuz, sizlerin her türlü ihtiyaçlarınıza çözüm üretecek kapasitededir.

Profesyonel bir nakliyat firması olmanın sorumluluğu ile sunduğumuz hizmetlerden biri de sigortalı şehirler arası nakliyat hizmetidir. Bu hizmetimiz ile eşyalarınız taşınma sırasında her türlü riske karşı güvence altına alınmaktadır. Eşyalarınıza gelebilecek herhangi bir hasarın maddi olarak karşılanmasını sağlamaktayız. Bu sayede daha güvenli ve stressiz bir taşımacılık hizmeti sunmaktayız.

Firma olarak bireysel müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetlerin yanı sıra kurumsal firmalara da şehirler arası nakliye hizmetleri sunmaktayız. Bugüne kadar birçok kurumsal firmaya vermiş olduğumuz sorunsuz hizmet ile müşterilerimizden tam not almayı başarmış bulunmaktayız.

Şehirler Arası Taşımacılık Hizmetleri

Şehirler arası evden eve nakliye hizmetleri kapsamında sunmuş olduğumuz eşya paketleme hizmeti ile tüm eşyalarınız şehirler arası nakliyeye uygun bir şekilde ambalajlanmaktadır. Ambalajlama esnasında kullanılan malzemelerin darbe emici özelliği sayesinde de eşyalarınız daha sağlıklı bir taşıma için uygun hale getirilmektedir.

Bunun yanı sıra mobilyalarınızın ve beyaz eşyalarınızın montaj ve demontaj işleri profesyonel ustalarımız tarafından ve profesyonel el aletleri kullanılarak yapılmaktadır. Bu sayede eşyalarınız acemi kişiler tarafından ve yanlış el aletleri ile sökülüp kurulmayarak zarar görmesi önlenmektedir.

Ayrıca taşınacak olan eşyanın bulunduğu evin cephesi müsait ise asansörlü taşımacılık hizmetinden de faydalanma imkânınız bulunmaktadır. Asansörlü taşımacılık hizmetleri kapsamında eşyalarınız direk araca indirileceği için apartman içinde sağa sola çarpma ve hasar görme gibi sorunlarla karşılaşılmamaktadır. Bunun yanı sıra eski ve yeni komşularınızın da rahatsız olması önlenmektedir.

Şehirler Arası Nakliyat İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Şehirler arası nakliyat işlemleri öncesinde yapılması gereken en önemli konu planlamadır. İlk olarak nakliyat firmasının seçilmesi gerekmektedir. Bunun için çok dikkatli ve seçici davranılmalıdır. Sektörde birçok nakliyat firması bulunmaktadır. Bunların arasından işini doğru yapan profesyonel bir firma bulmak gerekir.

Taşınma günü net olarak planlanmalıdır. Bu eşyalarınızın ne zaman toplanacağı konusunda sizin net bir karar vermenizi sağlar. Nakliye firmasını son güne bırakmamalısınız. Bu hem maliyeti arttırır hem de zaman açısından sizi zor duruma sokabilir. Eşyalarınızın paketlemesini kendiniz yapabileceğiniz gibi bunu firmadan da talep edebilirsiniz.

Mobilya ve beyaz eşya gibi sabit eşyalarınızın sökülmesi için de firma sizlere yardımcı olacaktır. Şehirler arası nakliyat firması ile yapacağınız sözleşmeyi detaylı bir şekilde yapmanız sonradan sorunlarla karşılaşmanızı önler.

Yeni evinizde acil olarak kullanacağınız eşyalarınızı ayrı bir şekilde paketleyerek üzerlerine not yazmanız size zaman kazandıracaktır. Son olarak sigortalı taşımacılık hizmeti almanız, yolda eşyalarınızın başına gelebilecek olumsuz bir duruma karşı sizin için bir güvence olacaktır.

  • Şehirler arası nakliyat hizmeti ve detaylı bilgi için : 0216 530 06 06